סדנה אינטרנטית להתנהלות נכונה עם הכסף שלך בעסק

13/11/2017

5 ש"ח

עובדה: רוב העסקים קורסים בגלל ניהול כספים לא נכון. בסדנה האינטרנטית הקצרה הזו נראה לך בדיוק איך לנהל את תזרים המזומנים של העסק שלך בצורה חכמה ומושכלת ולקבל תמונה נכונה יותר על העסק, להגדיל לעצמך את המשכורת, במקום להיות מוטרד בכל הזמן ממנו.

הצטרף לסדנה ב 5 ש"ח בלבד

האמת הפשוטה היא שרוב המוכרים שמוכרים באמזון לא באמת יודעים איך להתנהל נכון עם הכסף שלהם. לא רק באמזון, אלא באיביי, ב-shopify או בכל דרך אחרת שבה הם מייצרים הכנסה. עסק, מה שנקרא.


בסדנה הקצרה הזאת אנחנו הולכים להציג לכם את הדרך שלנו לבוא ולדעת בדיוק כמה כסף נכנס וכמה כסף יוצא לנו מהעסק בכל שלב ולא רק זה, אלא איך להתנהל איתו בצורה נכונה, איך לדעת מראש, איך להקצות כל סכום של הכנסה שנכנס לנו ולחלק אותו על פי מספר האפשרויות שלנו, אם אנחנו צריכים לשלם כסף לספקים, אם אנחנו צריכים לשילוח הסחורה, כמה כסף להוציא לנו על פרסום בכל חודש, על שיווק, איך להתכונן מראש, איך לשלם לעצמנו משכורות.


רוב האנשים, אגב, לא משלמים לעצמם משכורות, כי פשוט אין להם מספיק כסף. הם תמיד לוקחים את הכסף ומקצים אותו לדברים אחרים ואז הם נתקעים במצב שהם פשוט לא משלמים לעצמם משכורות.


איך לשלם לעובדים שלכם? מה קודם למה? האם אני צריך לשלם לעובד שלי קודם כל או לשלם לעצמי קודם כל? מה המשכורת שאני יכול להקצות לעצמי? מה האחוזים? כל הדברים האלה הם דברים שהם מאד מאד חשובים, כי כדי לקיים עסק צריך א' להבין את המספרים של העסק גם מבחינת הכנסות וגם מבחינת הוצאות ולא פחות חשוב, לדעת להתנהל איתם בצורה נכונה.


אז אני הולך להראות לכם שיטה בדוקה שאנחנו משתמשים בה גם בעסקים שלנו פה בארץ וגם בעסקים שלנו בחו"ל, באמזון ובשאר העסקים שיש לנו. בעצם, אותה שיטה שמתאימה לכל עסק שקיים, שהיא מוכחת ובדוקה, כדי לבוא ולנהל את העסק שלכם בצורה הכי טובה שאפשר. ואם עד עכשיו לא ממש ידעתם את המספרים, החל מהיום, ברגע שתטמיעו את השיטה הזאת בעסק שלכם, אתם תדעו את המספרים בצורה הכי טובה שאפשר, מה שייתן לכם שקט נפשי והכנסה יותר גבוהה לעצמכם.


בסדנה האינטרנטית הזו תלמד בין היתר:

- נדבר על הטעות מספר 1 שרוב בעלי העסקים עושים? (באמזון ובכלל)

- נציג את הדרך שלנו לניהול כספים נכון בעסק (דרך שאנו משתמשים בה בכל העסקים שלנו)

- ניתן לך תבנית אקסל להורדה שתוכל להטמיע זאת גם בעסק שלך - כבר בסיום ההדרכה!

* הסדנה תתקיים ביום חמישי ה 13/11 בשעה 21:00

אז שיהיה בהצלחה וניפגש בסדנה. לחצו פה על הכפתור ואנחנו מיד מתחילים. 

מרצה

  • Image Thumbnail
    אורי לוי

    סוסימפל

גדכדגכ

הגיעו הזמן להתנהל נכון בעסק שלך!

הצטרף עכשיו לסדנה ב 5 ש"ח בלבד (במקום 297 ש"ח)

שאלות תשובות

האם ההשתתפות בסדנה הינה בעלות כלשהי?

שאלה מעולה! ההשתתפות בסדנה היא ללא עלות למנויים באתר קורסלי. אם את/ה כבר מנוי, פשוט לחץ על כפתור ההצטרפות והתחבר לקורסלי עם שם המשתמש והסיסמה שלך ולא תחוייב בשום דבר נוסף.

במידה ואינך מנוי, תוכל להצטרף לקורסלי בעלות של 5 ש"ח בלבד ל-14 הימים הראשונים ולאחר מכן 97 ש"ח בכל חודש, עד שתחליט לבטל, ללא שום התחייבות.

והדבר הכי יפה הוא.. שמרגע שהצטרפת לקורסלי, תפתח לך הגישה לכל הקורסים, הסדנאות והכנסים שבאתר (כן, כולל הסדנה הזו) - ללא עלות נוספת מצידך. נחמד לא? 

מאות אנשים כבר הצטרפו לקורסלי ונהנים מתוכן עשיר, מעודכן ומעניין מעשרות המרצים שבאתר.

מה יקרה לאחר ההצטרפות?

מספר דקות לאחר שתשלים את הרשמתך דרך עמוד זה תקבל מייל מסודר המכיל את כל הפרטים כולל קישור ישיר להשתתפות בסדנה האינטרנטית והסבר מסודר איך להתחבר אליה במועד.

ובזמן שאתה ממתין, תוכל לבחור באחד מעשרות הקורסים שבאתר ולהתחיל לצפות בו במיידי. ללא עלות נוספת מצידך.

האם אחוייב במהלך תקופת הניסיון שלי?

במהלך תקופת ניסיון בת 14 יום באתר קורסלי תחוייב ב-5 ש"ח בלבד. תוכל לבטל את המנוי בכל שלב לפני שחלפו 14 ימים כדי להימנע מחיובים נוספים. 

במידה ולא תבטל, מנוייך יחוייב באופן אוטומטי ב-97 ש"ח בכל חודש, עד שתחליט לבטל.

איך אוכל לבטל במהלך תקופת הניסיון שלי?

קל מאוד לבטל את המנוי מתוך האיזור האישי שלך באתר. לחילופין ניתן לשלוח אלינו מייל לתמיכה בכתובת courses@sosimple.co.il

* מומלץ לקרוא את תקנון האתר כדי לקבל מידע נוסף

יש לי שאלות נוספות, לאן להפנות אותן?

תוכל לשלוח אלינו שאלות נוספות לכתובת courses@sosimple.co.il

מתי ואיפה מתקיימת הסדנה?

הסדנה תתקיים ביום חמישי, 13/11, בשעה 21:00 ותועבר בשידור חי באינטרנט באמצעות תוכנת הוובינרים GoToWebinar. לאחר הצטרפותך תקבל מייל אישור כולל קישור הצטרפות אישי שישמש אותך לכניסה לשידור החי.

לא אוכל להיות נוכח בסדנה בשידור חי, האם תהיה הקלטה?

כמובן שתהיה הקלטה! מיד לאחר סיום הסדנה נתחיל בעריכת ההקלטות ובתוך מספר ימים בודדים נעלה את ההקלטה לאתר קורסלי, תחת הקורס הרלוונטי לסדנה.

תוכל למצוא את ההקלטות באיזור האישי שלך באתר תחת "הקורסים שלי" -> קורס "סדנה אינטרנטית להתנהלות נכונה עם הכסף שלך בעסק"

ובכל מקרה, נשלח אליך עדכון מסודר באימייל ברגע שההקלטות יעלו לאתר אז אין לך מה לדאוג.